Металеві значки і бейджі: виготовлення на замовлення

Вас цікавить швидке виготовлення бейджів і значків? Тоді ви - наш клієнт. Наша компанія - лідер у виробництві металевих нагрудних знаків на замовлення.

Асортимент продукції. У нас ви можете замовити металеві значки, бейджі, брелоки, ордена і медалі, призи, кубки та стели, сувенірні монети, дипломи на дерев'яній підставці і навіть номерки для гардероба або ключів.
Ми також працюємо з дорогоцінними металами. Ніякого підступу. Вироби з золота, срібла та платини в обов'язковому порядку проходять перевірку, відповідно до ГОСТу і вимог ISO: 9202. У нас власне обладнання, тому ми не залежимо від посередників. Отже, працюємо без накруток. Крім того, наявність власних верстатів дозволяє нам виконувати замовлення в обумовленні терміни. Більшість фірм орієнтується на масового замовника. В цьому плані ми - новатори. Наші фахівці готові виготовити навіть одну партію замовлення. Фурнітура для металевих сувенірів - ще один плюс нашої компанії. Якщо ви того бажаєте, то доставити товар з Китаю для нас теж не проблема. «Родзинка» нашого виробництва - виготовлення сувенірних цукерок, карамелі, шоколаду та льодяників. Отримати унікальну продукцію ви можете максимум через п'ять днів. Мінімальне замовлення - тисяча штук.

Спеціалізація. Виготовлення металевих значків на замовлення і виробництво бейджів - наша основна спеціалізація. Вся принадність у тому, що ми виготовляємо як одиничні замовлення, так і оптові. Різниця лише в тому, чим більша партія, тим менша ціна.
Для нас важливий кожен клієнт. Якщо ви власник престижного бутіка, то і бейджі повинні бути представницькими. У такому випадку ми запропонуємо вам значки з металу з позолотою. У вас невеликий готель, але ви хочете чогось особливого і недорогого? Будь ласка, унікальний дизайн пластикових брелоків для ключів. Повірте, вони стануть візитною карткою вашого готелю.

Індивідуальний підхід. У нас працюють досвідчені дизайнери, здатні виготовити неповторну унікальну річ саме для вас. На самому початку ми обговорюємо всі нюанси: форму, розміри, товщину, спосіб кріплення. Ми не прагнемо заробити на клієнті. Консультанти підкажуть, на чому можна заощадити і де цього робити не варто, щоб не зіпсувати продукцію.

Чому ми? У нас оптимальні ціни на значки і бейджі. Виготовлення металевих виробів - наша головна «фішка». Доставка готової продукції оперативно здійснюється в усі регіони України. Ви все ще сумніваєтеся? Негайно зв'яжіться з нашими консультантами. Термінові замовлення ми виконуємо точно в обумовлений термін. Це репутація нашої фірми. Будьте впевнені, якщо ви замовили товар у нас, то обов'язково отримаєте саме те, що вам потрібно, в найкоротші терміни і високої якості. Ми не звикли червоніти за свої вироби.
Не важливо, постійний ви клієнт або звернулися до нас вперше. Ми цінуємо всіх наших замовників. Адже саме з вашою допомогою ми знову і знову доводимо, що ми гідні найкращої похвали. Натомість, ви отримуєте якісний товар і бажання знову звернутися до наших фахівців за допомогою.
Вибирайте послугу на нашому сайті і забудьте про проблеми.